“Toks tokį atrado” – pasakytų koks nors lietuvių rašytojas, o aš jam mielai pritarčiau.

Taigi, Eugenijaus Ostapenko nuotykiai su nėščia spardoma moterimi tęsiasi. Dabar visa kova vyksta teismuose ir FB erdvėje. Ponas Eugenijus, neslepiantis, jog mėgsta per daug linksmą, bei kupiną nuotykių gyvenimą, stebisi, kad Andželika Lopatkina (nukentėjusioji) taip negražiai su juo pasielgė: iš anksto pasiruošė (gerdama naktinėje gidrdykloje pavadinimu “Naktis”) ir laukė ateinančio jo – vertingo kliento. Po to su visais rajono narkomanais sėdėjo prie Eugenijaus laiptinės durų ir reikalavo, kad anas sumokėtų už suspardytą pilvą (na, kad Andželika nerašytų pareiškimo).

Eugenijus drąsus – mokėti pinigus atsisakė, nors Andželikos ir narkomanų pusėje buvo (ir dar dabar yra) visa Klaipėdos policija, kurią narsusis vyras valo nuo korupcijos, užtat policija ir eina kartu su Andželika.

Vienu žodžiu, pasiskaitykite patys: tai viešas pono Eugenijaus Ostapenko įrašas jio FB paskyroje:

“Kaip paaiškėjo, naktį iš liepos 4 dienos į liepos 5 d., melagingą pareiškimą mano atžvilgiu parašė narkomanė iš mano rajono Andželika Lopatkina, kuri gyvena Klaipėdoje netoli manęs pietinei gatvėje ir kurios sugyventinis narkomanas visai neseniai laukė manęs prie mano namų laiptinės su kitais rajoniniais narkomanais bei prie mano namų laiptinės reketavo mane, kad sumokėčiau labai daug pinigų už tai, kad jo sugyventinė Andželika Lopatkina neturėtų man jokių pretenzijų, tačiau aš kategoriškai atsisakiau mokėti pinigus, kadangi esu visiškai nekaltas, jo sugyventinei narkomanei ir pijokei Andželikai Lopatkinai į pilvą nespyriau ir tikrai neleisiu visokiems aferistams „melžti“ mane. Taip pat ne paslaptis, kad ta jauna moteris, kuri pati save vadino nėščiąja, nevengia naktimis sėdėti mano rajone (netoli mano namų) esančiame načnyke „Naktis“, kuriame tik du staliukai ir vartoti ten alkoholį. Būtent ji, t.y. Andželika Lopatkina, būdama apsvaigusi naktį nuo načnyke išgerto alkoholio ir apsvaigusi nuo narkotinių medžiagų, parašė mano atžvilgiu melagingą pareiškimą. Turėjau neatsargumą naktį užeiti į načnyką (naktinė parduotuvė – baras „Naktis“) nusipirkti papildomo alkoholio, kur kaip įtariu manęs jau laukė, nes liepos 4 d., 12:51 val. dienos savo „Facebook“ paskyroje buvau paskelbęs vaizdo įrašą, kuriame kviečiau draugus užsukti pas mane į svečius išgerti „Grants“ viskio. Manau, kad Klaipėdos policija, kuri jau seniai bando susidoroti su manimi dėl mano nuolatinių ir pagrįstų skundų, parašytų dėl Klaipėdos policijos neteisėtų ir akiplėšiškų veiksmų bei dėl mano aktyvios veiklos palaikant Klaipėdos visuomenininkus, kovojančius su korupcija Klaipėdos policijos ir prokuratūros gretose, jau įtardavo į kokį „tašką“ savo rajone aš eisiu pirkti papildomo alkoholio. Taip pat apie tai jau žinojo ir Andželika Lopatkina, kuri greičiausiai buvo užverbuota Klaipėdos policijos su tikslu padaryti man „podstavą“, t.y. pakišti mane.”

Foto: facebook

Paruošė Saulius Veržikauskas

Įvertinkite straipsnį!

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/ostapenk-1024x576.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/ostapenk-150x150.jpgHarmonioFacebook istorijosEugenijus Ostapenko,girtuoklystė,korupcija,Lopatkina,nėštumas'Toks tokį atrado' - pasakytų koks nors lietuvių rašytojas, o aš jam mielai pritarčiau. Taigi, Eugenijaus Ostapenko nuotykiai su nėščia spardoma moterimi tęsiasi. Dabar visa kova vyksta teismuose ir FB erdvėje. Ponas Eugenijus, neslepiantis, jog mėgsta per daug linksmą, bei kupiną nuotykių gyvenimą, stebisi, kad Andželika Lopatkina (nukentėjusioji) taip negražiai...